• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Złote Gody

Wzajemny szacunek, wyrozumiałość i uśmiech. To filary udanego związku. Tak zgodnie 15 marca przyznały cztery pary świętujące jubileusz 50-lecia małżeństwa. Burmistrz Krapkowic, Andrzej Kasiura w imieniu Prezydenta RP wręczył jubilatom medale, legitymacje oraz gratulacje „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Za 50-lecie pożycia małżeńskiego odznaczeni zostali Państwo:

Katarzyna i Henryk Drzymota, Janina i Józef Gromala, Janina i Eugeniusz Karbownik oraz Wanda i Jan Ościłowscy.

„Dziękuję Państwu za wszystko czego dokonaliście w życiu: za Waszą miłość, ofiarność, zrozumienie wielkich celów małżeństwa, dobre wychowanie dzieci i noce przy nich nieprzespane, za cierpienia, łzy, radości, za każdy siwy włos na Waszej skroni… Jesteście wzorem i pięknym przykładem dla młodych pokoleń” tak do Jubilatów mówił burmistrz Andrzej Kasiura.

Wszystkim parom życzymy wszelkiej pomyślności oraz dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).