• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[08-05-2013] WIOSENNY FESTIWAL ZDROWIA W KDK

 

Jeśli jesteś aktywny fizycznie lub chcesz zacząć taką aktywność, szukasz dla siebie optymalnej diety, jesteś rodzicem i przechodzisz przez okres buntu swojego dziecka, chcesz poznać proste sposoby poprawiające zdrowie i samopoczucie lub przywrócić równowagę i harmonię w życiu zapraszamy 18 maja do Krapkowickiego Domu Kultury na warsztaty i wykłady na Wiosennym Festiwalu Zdrowia ( szerszy program  po kliknięciu na stronę..)

 POBIERZ ULOTKĘ INFORMACYJNĄ

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).