• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Kontrole spalania w piecach

SAM_6105.jpeg

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach w okresie jesienno-zimowym przeprowadzają kontrole nieruchomości celem sprawdzenia rodzaju spalanych substancji w celach grzewczych. Strażnicy miejscy sprawdzają czy lokatorzy domów i mieszkań w piecach nie spalają odpadów lub innych niedozwolonych substancji. Z każdej przeprowadzonej kontroli sporządzany jest protokół dla obu stron. Przypominamy, że termiczne przekształcanie odpadów stanowi wykroczenie określone w dyspozycji art. 191 Ustawy o odpadach. Za ten czyn można otrzymać mandat karny w wysokości od 20 zł do 500 zł.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).