• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wystawa malarstwa

Zapraszamy Państwa na wystawę malarstwa krapkowickiej artystki Bożeny Kurek-Di Maggio. Wernisaż odbędzie się 2 marca o godzinie 17:00 w siedzibie Związku Polskich Artystów Plastyków w Opolu przy ulicy Krakowskiej 1. Wystawę można oglądać do 20 marca.

 

Bożena Kurek-Di Maggio

Studia wyższe: Accademia di Belle Arti w Bari (Włochy), Instytut Sztuki Uniwersytet Opolski. Organizatorka międzynarodowych plenerów na Południu Włoch. Zajmuje się malarstwem sztalugowym. Liczne wystawy zbiorowe, poplenerowe i personalne we Włoszech, Polsce, Czechach. Jako edukator rozwoju przez sztukę prowadzi zajęcia plastyczne według własnego autorskiego programu. Artystka ma nadzieję, że jej aktualne obrazy emanują radością życia i pozytywnie motywują odbiorcę dlatego obecną wystawę w ZPAP w Opolu zatytułowała „Volare” (latać/fruwać).

Volare.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).