• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Niepodległa” w gminnych szkołach i przedszkolach

W Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach przeprowadzono kolejne rozmowy dotyczące obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tym razem o przygotowaniach do wyjątkowego jubileuszu dyskutowali dyrektorzy szkół i przedszkoli, którzy przedstawili propozycje wydarzeń w placówkach. W programie obchodów zaplanowano między innymi wycieczki edukacyjne do miejsc pamięci narodowej, konkursy tematyczne oraz  przeglądy artystyczne i turnieje sportowe.

Pod hasłem NIEPODLEGŁEJ w tym roku odbędą się także Olimpiada Przedszkolaków oraz Święto Edukacji Narodowej. Dzieci i młodzież wezmą udział w uroczystościach związanych  z Dniem Krapkowic oraz Dniem Dziecka. Te wydarzenia w tym roku zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).