• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończenie ferii

27 stycznia w sobotę uczestnicy szkółki wędkarskiej prowadzonej przez instruktora Krzysztofa Mazurka ogniskiem nad wodami  koła Otmęt w Krępnej zakończyli ferie.

Celem spotkania było sprzątanie wokół stawów, przygotowanie stanowisk, pokazanie nowym adeptom szkółki miejsc przyszłych zajęć związanych z wędkowaniem. Dzieci zebrały 28 worków śmieci, puszki po kukurydzy, butelki, kartony, znalazła się opona i zderzak samochodowy. Po intensywnej pracy było ognisko i ciepła herbata. Nowi uczestnicy otrzymali legitymacje członkowskie. Instruktor Krzysztof Mazurek dziękuje rodzicom za przywiezienie pociech nad stawy i pomoc przy organizacji spotkania, a PZW Kołu Otmęt za pyszne kiełbaski.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).