• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Niepodległość niejedno ma imię"

Burmistrz Krapkowic poprowadził kolejne spotkanie dotyczące lokalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przypomnijmy w gminie Krapkowice już rozpoczęły się przygotowania do tego wyjątkowego jubileuszu, który jest jednym z ważniejszych wydarzeń 2018 roku.

IMG_1868.jpeg

Na spotkaniu dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek i spółek przedstawili własne kalendarze wydarzeń, które odbędą się pod wspólnym hasłem NIEPODLEGŁEJ. Z tej okazji już powstał znak graficzny spajający wszystkie inicjatywy. A oferta skierowana do mieszkańców będzie bardzo bogata. Będzie sportowo, muzycznie, poetycko i kulinarnie, bo zgodnie z hasłem przyświecającym gminnym obchodom „Niepodległość niejedno ma imię”. W planach jest między innymi: happening na krapkowickim rynku z okazji Dnia Flagi oraz Dni Krapkowic z wyjątkowym Dniem Dziecka.

IMG_1873.jpeg

2018 rok to także sportowy rok biało-czerwonych. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej rywalizować będzie w Mistrzostwach Świata. Te rozpoczną się już 14 czerwca. Burmistrz Andrzej Kasiura zaznaczył, że nie planuje organizacji gminnej strefy kibica. Chce zachęcać do tworzenia miejsc do wspólnego kibicowania i wspierać inicjatywy restauratorów, a nie tworzyć dla nich konkurencję.

IMG_1878.jpeg

Do aktywnego włączenia się w setne obchody odzyskania przez Polskę niepodległości zachęcamy wszystkich mieszkańców. Czekamy na Państwa propozycje. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie http://krapkowice.pl/816/formularz-kontaktowy.html.

100lecie l2_maly.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).