• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niezapomniana Gala Noworoczna

Uczta dla duszy, wypełniona po brzegi dwukrotnie sala Krapkowickiego Domu Kultury, wspaniała atmosfera i mnóstwo uśmiechów - tak w skrócie można podsumować Koncert Noworoczny zorganizowany przez gminę Krapkowice wspólnie z gminą Gogolin.

Niedzielne popołudnie 21 stycznia br. uświetniły dwie odsłony Koncertu Wiedeńskiego w wykonaniu Królewskiej Orkiestry z Odessy, solistów Narodowej Operetki w Kijowie oraz sceny Lwowskiej i tancerzy Teatru i Opery w Odessie. Przepiękne choreografie, mistrzowskie wykonanie utworów Johanna Straussa, arii i duetów z najsłynniejszych operetek takich jak „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza” , „Baron Cygański” czy „Kraina Uśmiechu” porwały publiczność w niezwykłą  podróż pełną niesamowitych doznań. Nie zabrakło wielokrotnych bisów oraz owacji na stojąco. Gala Noworoczna to także doskonała okazja do złożenia sobie życzeń. Gospodarze wydarzenia burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz burmistrz Gogolina Joachim Wojtala złożyli zebranym gościom serdeczne życzenia noworoczne życząc zdrowia, uśmiechu,  wszelkiej pomyślności jak również spełnienia marzeń na rzecz obydwóch gmin, które zamierzają realizować w przyszłości. Wszystkim zaangażowanym w organizację Gali Noworocznej składamy serdeczne podziękowania.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).