• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

100-lecie odzyskania niepodległości

„Niepodległość niejedno ma imię”, to hasło przewodnie gminnych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W gminie Krapkowice już rozpoczęły się przygotowania do tego wyjątkowego jubileuszu, który jest jednym z ważniejszych wydarzeń tego roku.

18 stycznia w Urzędzie Miasta i Gminy odbyło się spotkanie burmistrza Andrzeja Kasiury z dyrektorami jednostek gminnych i prezesem spółki Delfin. Podczas spotkania rozpoczęto prace nad kalendarzem wydarzeń, które będzie łączył wspólny mianownik – NIEPODLEGŁOŚĆ.

W tym roku świętowanie niepodległości rozpocznie się dużo wcześniej, a oferta skierowana do mieszkańców będzie bardzo szeroka. W planach są między innymi: cykl spotkań z historykami „Polska to mój dom”, szkolny turniej sportowy o Puchar Burmistrza Krapkowic czy happening z okazji Dnia Flagi.

O szczegółach planowanych wydarzeń będziemy Państwa informować na bieżąco. W przyszłym tygodniu zaplanowano kolejne spotkanie.

IMG_1695.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).