• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Łącznik coraz bliżej

Ponad 26 metrów długości i ponad 100 m2 powierzchni, do dyspozycji użytkowników dwa wejścia – łącznik między szkołą a halą w Żywocicach. 17 stycznia burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura dokumentację planowanej inwestycji przedstawił Radzie Sołeckiej w Żywocicach. Dokumentacja czeka już tylko na pozwolenie budowlane. Projekt wykonany został w ramach Budżetu Obywatelskiego Krapkowic na 2017.

Podczas spotkania omawiano także organizację dożynek miejsko-gminnych, które w tym roku odbędą się 26 sierpnia w Żywocicach. Ustalono między innymi ich lokalizację, trasę przemarszu korowodu oraz omówiono program święta plonów.  

P_20180117_180606.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).