• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Inwestycje drogowe

O wspólnych inwestycjach na drogach wojewódzkich burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura rozmawiał z Członkiem Zarządu Województwa Opolskiego Szymonem Ogłazą, dyrektorem Zarządu Dróg Wojewódzkich Bartłomiejem Horaczukiem, Naczelnikiem Wydziału Utrzymania Dróg ZDW Grzegorzem Cebulą oraz  dyrektorem Departamentu Infrastruktury i Gospodarki UMWO Remigiuszem Widerą. Na spotkaniu obecni byli także zastępca burmistrza Romuald Haraf oraz naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Katarzyna Kubacka.   

Głównym tematem spotkania był przygotowywany pierwszy etap przebudowy ulicy Opolskiej. Ta inwestycja wsparta zostanie finansowo przez gminę Krapkowice. Szczegóły inwestycji podamy w najbliższych tygodniach. Omawiano także plany przebudowy DW 416 w Kórnicy i Ściborowicach oraz przystanku autobusowego w Gwoździcach.

IMG_1682.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).