• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mamy rekord

Hojność i otwarte serca. Już po raz 26 pokazali Państwo, że los innych nie jest Wam obojętny. W tym roku konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zasili kwota 55 120 zł. Tegoroczny cel, szczytny jak co roku – „Dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków”.

Kwesty wolontariuszy trwały od samego rana. W tym roku datki do puszek zbierało 91 wolontariuszy. Z charakterystycznymi puszkami, sercami i uśmiechami na twarzach można było ich spotkać w gminach: Strzeleczki, Walce, Gogolin i Krapkowice.

Licytacje i występy artystyczne odbyły się w Krapkowickim Domu Kultury. Nie szczędząc grosza „pod młotek” szły między innymi: zegar, koszulki i kalendarze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  

Na scenie wystąpili: Krapkowicka Orkiestra Dęta, Krapkowickie Studio Piosenki, Klub Tańca Towarzyskiego i Jazzowego „Siera”, Mażoretki. O 20:00 tradycyjnie powędrowało „Światełko do nieba”, po którym odbyły się koncerty Anromeda Space Ritual i EKHTO.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, organizatorom i wszystkim zaangażowanym w tegoroczną, jubileuszową kwestę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Celem tegorocznego Finału jest pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Fundacja chce wyposażyć szpitale położnicze w stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne czy specjalistyczne aparaty USG oraz pulsoksymetry.

 

 

 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).