• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowcy nagrodzeni

Roczne wsparcie dla 23 zawodników, 9 nagród. W środę, 10 stycznia zastępca burmistrza Andrzej Brzezina wręczył zawodnikom, trenerom i działaczom wyróżnienia za wyniki i osiągnięcia w działalności sportowej.

IMG_1612.jpeg

Wyróżnieni zostali przedstawiciele 6 klubów: KK- Do Shotokan w Krapkowicach, KS „Otmęt” w Krapkowicach, KS UNIA Krapkowice, LZS Żywocice, UKS Spiders Krapkowice oraz KS PV Volley Krapkowice.  

Sportowcy stypendia otrzymywać będą regularnie od stycznia do grudnia 2018 roku. Wypłata nagród jest jednorazowa.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za osiągnięcia w pracy nad własnym rozwojem, za upór i zdolność osiągania zamierzonych celów. Dziękujemy za wytrwałość, zapał, poświęcenie i życzymy samych mistrzowskich występów.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).