• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Białe szaleństwo

Burmistrz Krapkowic zaprasza na kolejne wyjazdy na narty. Pierwszy rozpocznie tegoroczne ferie. 13 stycznia miłośnicy białego szaleństwa szusować będą u naszych południowych sąsiadów, w Koutach.

Kolejne wyjazdy: 28 stycznia (Lipova Lazne), 10 lutego (Kouty). 7:30 blaszak na os. XXX-lecia, 7:45 parking przed Krapkowickim Domem Kultury.

Zapisy: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach, budynek I, pokój nr 16, tel. 77 44 66 841. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Warunkiem zapisania na listę jest dokonanie płatności: 30 zł dorośli, 10 zł dzieci i młodzież do 18 roku życia. W cenie koszt transportu i ubezpieczenie.

Każdy uczestnik otrzyma breloki do ski-passów.

Białe szaleństwo1a.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).