• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

26. Finał WOŚP

 „Dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków” przed nami 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał tradycyjnie odbędzie się w Krapkowickim Domu Kultury. Będą licytacje i koncerty. Start w niedzielę, 14 stycznia o godzinie 16:30. Na scenie wystąpią: Mażoretki, Krapkowicka Orkiestra Dęta, Klub Wokalisty, Krapkowickie Studio Piosenki, Klub Tańca Towarzyskiego i Jazzowego "SIERA", Andromeda Space Ritual oraz EKHTO.

Od samego rana kwestować będą wolontariusze. W ubiegłym roku datki do puszek zbierała rekordowa liczba 83 osób. Z charakterystycznymi puszkami, sercami i uśmiechami na twarzach można było ich spotkać w gminach: Strzeleczki, Walce, Gogolin i Krapkowice. W ubiegłym roku pokazali Państwo, że los innych nie jest Wam obojętny. Konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zasiliła kwota 48 120,67 zł oraz 100,98€.

Tradycyjnie o 20:00 powędruje „Światełko do nieba”, a o 20:15 zagrają: Andromeda Space Ritual oraz EKHTO.

wosp_2018_poprawiony.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).