• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gala Sylwestrowa i Koncert Wiedeński

Gala sylwestrowa z najpiękniejszymi melodiami świata. W Krapkowickim Domu Kultury zostały jeszcze ostatnie bilety na Sylwester organizowany 31 grudnia w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Szykuje się niezapomniany wieczór z Orkiestrą Rozrywkową Happy Big Band z Mysłowic, która  akompaniowała gwiazdom polskiej sceny muzycznej takim jak Zbigniew Wodecki, Robert Janowski, Ewa Bem, Ryszard Rynkowski czy Mietek Szcześniak.

sylwester 2017 — krapkowice.jpeg

W Krapkowickim Domu Kultury rozpoczęła się także sprzedaż biletów na Koncert Wiedeński, który odbędzie się 21 stycznia. Największe przeboje króla walca Johanna Straussa, popisowe arie i duety z najsłynniejszych operetek "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Baron Cygański", "Wesoła Wdówka". Wspaniali artyści, światowe głosy, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych. Koncert z Wiednia w naszym mieście. Serdecznie zapraszamy.

Plakat A2 Krapkowice.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).