• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niezwykłe jasełka

Błyszcząca gwiazdeczka, tańcząca i zapowiadająca niezwykłe wydarzenie. Piękne i dobre anioły, troskliwi pasterze zaskoczeni przy ognisku, niezwykłe dzieci z różnorodnych zakątków świata. Wszyscy biegną do stajenki z darami, różnorodnymi, ale przydatnymi Nowonarodzonemu. A w stajence Dzieciąteczko maleńkie, płaczące, tulone przez troskliwą Maryję i silnego Józefa.

Wspaniałe kolędy, niezwykłe pastorałki, taniec, radość, zaduma i wzruszenie. Dzieci wypowiadające swoje kwestie z przejęciem, starannie i z uśmiechem na twarzy. Wspaniałe stroje, światła, dekoracja, swoboda i radość z przedstawiania. A wszystko to na oczach całej rodziny, której towarzyszyły łzy wzruszenia, uśmiech, radość i wdzięczność za wspaniały nastrój i niepowtarzalny wieczór.

Tak krótko można opisać wspaniałą premierę „Jasełek bożonarodzeniowych”, która odbyła się w Krapkowickim Domu Kultury. Głównymi bohaterami były Misie z Publicznego Przedszkola nr 6 Tęczowa Szósteczka.

Radość, zadowolenie, duma i szczęście  w oczach dzieci. Podziękowania, łzy wzruszenia i słowa uznania od rodziców, dziadków i krewnych – bezcenne. Ogromne  zadowolenie z dobrze wykonanej pracy wychowawców.

Za ten niezwykły wieczór bardzo dziękuję … i kieruję słowa uznania.

Grażyna Chmielewska, dyr. PP nr 6 "Tęczowa Szósteczka"

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).