• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Inwestycje drogowe

W gminie Krapkowice zakończyły się kolejne inwestycje drogowe. Na parkingu przy ulicach Opolskiej i Drzymały w miejscu starych ażurowych płyt jest już nowa asfaltowa nawierzchnia, kostka brukowa i oznakowanie. Koszt tej inwestycji to ponad 206 tys. złotych.

IMG_1453.jpeg

Nowa nawierzchnia oraz chodnik ułożone zostały także na ulicy Słowackiego. Tam wyremontowano 1700 m2 drogi oraz wyremontowano chodnik z kostki brukowej na powierzchni 600 m2. Koszt inwestycji to ponad 280 tys. złotych.

IMG_1456.jpeg

Chodniki przebudowane zostały także po dwóch stronach ulicy Strzelców Bytomskich. W ramach inwestycji wymieniono ponad pół kilometra krawężników i ułożono ponad 880 m2 nawierzchni chodników. Prace przy ulicy Strzelców Bytomskich zakończyły się 11 grudnia. Wartość inwestycji  to niemal 200 tys. zł brutto.

IMG_1446.jpeg

Prace trwają także w Steblowie przy ulicy Mickiewicza. Tu przebudowa obejmuje wykonanie nawierzchni z kostki betonowej oraz ułożenie krawężników.

IMG_1466.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).