• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z dyrektorami szkół i przedszkoli

W czwartek 14 grudnia 2017 r. w Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej Nr 5 im. Janusza Korczaka w Krapkowicach odbyło się przedświąteczne spotkanie dyrektorów placówek oświatowych. W spotkaniu uczestniczył Andrzej Kasiura Burmistrz Krapkowic oraz Jolanta Myśluk Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury.

DSC_0225.jpeg

W niezwykły klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły zebranych kolędy wykonane przez dzieci ze szkoły sportowej. Naczelnik Wydziału Oświaty omówiła zmiany w ustawie "Karta Nauczyciela", które obowiązywać będą od stycznia 2018 roku. Burmistrz Krapkowic złożył dyrektorom życzenia świąteczne oraz wręczył kalendarze na nowy 2018 rok.

DSC_0215.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).