• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Galę Sylwestrową

Zbliża się koniec roku, czas pomyśleć o Sylwestrze! Mamy idealną propozycję dla wszystkich, którzy chcieliby ten niepowtarzalny wieczór spędzić w kulturalnej atmosferze.

W tym roku zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie na GALĘ SYLWESTROWĄ Z NAJPIĘKNIEJSZYMI MELODIAMI ŚWIATA w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Happy Big Band z Mysłowic - wielokrotnego laureata międzynarodowych konkursów i festiwali m. in. w USA i Australii. Orkiestra akompaniowała gwiazdom polskiej sceny muzycznej takim jak Zbigniew Wodecki, Robert Janowski, Ewa Bem, Ryszard Rynkowski czy Mietek Szcześniak.

Podczas tej niepowtarzalnej nocy sylwestrowej gwarantujemy wspaniałe muzyczne emocje, niezapomniane wrażenia i wyjątkową atmosferę.

Bilety do nabycia w kasie Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie (Gogolin, Plac Dworcowy 5) oraz w kasie Krapkowickiego Domu Kultury (Krapkowice, ul. Prudnicka 7) w cenie 80 zł.

sylwester 2017 — krapkowice.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).