• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Integracyjny hokej

Integracja osób niepełnosprawnych ze środowiskiem lokalnym i popularyzacja hokeja halowego. W czwartek 30 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty odbył się turniej hokeja dla osób niepełnosprawnych.

W sportowych zmaganiań udział wzięło kilkudziesięciu zawodników z sześciu drużyn: Warsztaty Terapii Zajęciowej z: Krapkowic, Kędzierzyna-Koźla, Nysy, Lewina Brzeskiego, Olesna oraz Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5.

Były sportowe emocje, zdrowa rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa. Dla zawodników nie wyniki były najważniejsze, a pokonanie własnych słabości i nawiązanie nowych znajomości. Dla każdego z nich już sam udział był wyjątkową nagrodą.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w Wojewódzkich Zawodach Osób Niepełnosprawnych w Nordic Walking.

Organizatorem spotkania był Warsztat Terapii Zajęciowej w Krapkowicach, współorganizatorami Urząd Miasta i Gminy oraz Delfin Sp. z o.o.  

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).