• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Warsztaty adwentowe

Środowiskowy Dom Samopomocy zaprasza na warsztaty adwentowe. Niepowtarzalne, świąteczne ozdoby, które świętom nadają magii każdy będzie mógł stworzyć sam. W programie jest tworzenie ozdób z masy porcelanowej, filcu oraz robienie wianków i kartek.

Wizyta w Środowiskowym Domu Samopomocy to także doskonała okazja do zapoznania się z twórczością podopiecznych Domu. Z tej okazji przygotowana zostanie wystawa prac uczestników.

Podopieczni i opiekunowie czekają na Państwa w sobotę i niedzielę od godziny 14:00 do 17:00.

Przypominamy, że twórczość podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatu Terapii Zajęciowej docenić będzie mógł każdy. Ich prace dostępne będą na krapkowickim Jarmarku Bożonarodzeniowym od 14 do 17 grudnia.    

plakat poprawiony.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).