• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Chcemy poznać Państwa potrzeby

Takie ankiety czekają na Państwa w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, Krapkowickim Domu Kultury oraz Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Krapkowicach przy ulicy Mickiewicza. Ankietę DOCAnkieta BADANIE PREFERENCJI KOMUNIKACYJNYCH.doc można także wypełnić nie wychodząc z domu i przesłać na adres mailowy sekretariat@krapkowice.pl.

IMG_0825.jpeg

Państwa odpowiedzi pozwolą nam i gminie Gogolin dowiedzieć się, czy stworzenie połączeń Krapkowice-Gogolin jest zasadne. Ankieterzy mogą także prosić o udzielenie odpowiedzi na przystankach i w autobusach. Liczymy na Państwa zdanie. Wypełnienie anonimowej ankiety nie zajmie dużo czasu, a nam pozwoli poznać Państwa preferencje komunikacyjne.

IMG_0826.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).