• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Centrum logistyczne gotowe

12 000 m2, możliwość magazynowania około 20 000 palet i nowe miejsca pracy. W czwartek 9 listopada nastąpiło uroczyste otwarcie centrum logistycznego „PIOMAR PARK II”.   Firma logistyczna z Opola zainwestowała w naszej gminie ponad 20 mln zł. Inwestycja zlokalizowana jest w Rogowie Opolskim.

ppII_2.jpeg

To pierwsza duża inwestycja na terenach objętych Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną w Krapkowicach. Burmistrz Andrzej Kasiura liczy, że wraz z jej otwarciem wzrośnie zainteresowanie terenami inwestycyjnymi w naszej gminie. Najtrudniej bowiem zagospodarować pierwszą działkę, bo to właśnie pierwszy przedsiębiorca działa jak lokomotywa, która napędza kolejne inwestycje na sąsiadujących terenach.

ppII_3.jpeg

Oficjalne uroczystości odbyły się w czwartek, 9 listopada. Obiekt poświęcił abp Alfons Nossol. Serdeczne gratulacje prezesowi firmy złożył między innymi burmistrz Andrzej Kasiura. „Państwa przedsiębiorstwo swój dynamiczny rozwój zawdzięcza zarówno proponowanym usługom, które są najwyższej jakości, jak i wewnętrznej polityce firmy, która zapewnia pracownikom poczucie bezpieczeństwa. Systematyczna praca i nieustanna troska o ambitną i zmotywowaną załogę przedsiębiorstwa stale wyznaczają drogę do sukcesu całego zespołu. Wierzę, że oddanie do użytku nowej hali w Rogowie Opolskim stworzy nie tylko nowe możliwości, ale będzie także inspiracją do realizacji kolejnych planów” – czytamy w liście gratulacyjnym burmistrza. Włodarz gminy życzył także prezesowi Piotrowi Żurowi zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Oficjalnie otwarcie hali magazynowej zbiegło się bowiem z jego urodzinami. 

Przypomnijmy firma PIOMAR Sp. z o.o. z Opola, towary po polskich i zagranicznych drogach wozi już od 28 lat. Flota firmy to dziś ponad 100 zestawów, które w ciągu roku pokonują 18 mln km.

IMG-20171113-WA0000.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).