• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Białej Laski

Polegają na słuchu, węchu, dotyku i smaku, wzrok odmówił posłuszeństwa. Mimo przeciwności, chcą jak wszyscy obywatele żyć bez ograniczeń. 14 listopada w Filii Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej przy ulicy Sienkiewicza 9 odbyło się spotkanie z okazji Dnia Białej Laski.

Wzięli w nim udział członkowie Polskiego Związku Niewidomych z koła w Krapkowicach, dyrekcja Zarządu Okręgu Opolskiego PZN, burmistrz Andrzej Kasiura oraz przedstawiciele z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach.

Program artystyczny przygotowały dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Krapkowicach. Każdy niewidomy otrzymał także paczkę żywnościową.   

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).