• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Niepodległość muzyczne ma imię

Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert z cyklu "Niepodległość muzyczne ma imię...". Na scenie Krapkowickiego Domu Kultury wystąpią wokaliści Krapkowickiego Studia Piosenki z zespołem. Zapraszamy 11 listopada 2017 w sobotę o godzinie 16:00 do Krapkowickiego Domu Kultury. Wstęp wolny.

Niepodległość muzyczne ma imię.jpeg

Także w sobotę zapraszamy do krapkowickiej Baszty. Wstęp darmowy od  godziny 11:00 do 15:00. 

11 listopada na baszie.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).