• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Warsztaty rękodzieła "Uszyj torbę"

Każda wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Dowolność materiałów i kolorów. W sobotę, 28 października w siedzibie Stowarzyszenia Twórców i Artystów „Pasja” odbyły się warsztaty rękodzieła „Uszyj torbę”. Stowarzyszenie w ramach projektu Czas Rodziny finansowanego z programu Działaj Lokalnie gościło także dziadków z wnukami. Wszystko w ramach Miesiąca Seniora. Warsztaty prowadziła Alicja Skibińska ze Stowarzyszenia. Oczywiście każdy uczestnik uszytą przez siebie torbę zabrał ze sobą. 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).