• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Dzień otwarty w ŚDS

Może czapkę na chłodne dni, kartkę okolicznościową, ozdoby ceramiczne? W środę, 25 października w Środowiskowym Domu Samopomocy w ramach "Miesiąca seniora" odbył się "Dzień otwarty". Goście i podopieczni nie tylko nabywali nowych umiejętności, ale przede wszystkim integrowali się. Przygotowano między innymi warsztaty dziewiarskie, plastyczne, ceramiczne i krawieckie. W czwartek, 26 października o 10:00 także w Środowiskowym Domu Samopomocy krakowski teatr przedstawi sztukę na podstawie dramatu Jana Pawła II "Lekcja pokory". Liczba miejsc na seniorów jest ograniczona. Chętnych prosimy o kontakt z Domem. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).