• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

109 lat

Taki piękny jubileusz obchodzi dziś Leonarda Ratkiewicz, mieszkanka Domu Pomocy Społecznej „Anna”. Najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia na kolejne lata jubilatce złożył zastępca burmistrza Romuald Haraf.

Pani Leonarda jest nieśmiała, nie lubi pozować do zdjęć, ceni prywatność. W DPS-sie wszyscy to szanują. Bo to prawdziwy dom, w którym jest miejsce na indywidualność każdego z 25 mieszkańców. I jak w prawdziwym domu dziś był także poczęstunek przy wspólnym stole.

Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i gościnność, a Pani Leonardzie życzymy nieustającej pogody ducha, zdrowia oraz wielu radości. 109 lat to wyjątkowy wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, to skarbnica, z której czerpią kolejne pokolenia.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).