• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Międzypokoleniowe spotkania

Wspólny seans w Krapkowickim Domu Kultury i „Zabawa nie zna granic” w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej. Takie międzypokoleniowe spotkania przede wszystkim dziadków, ale też rodziców w wnukami to kolejna oferta kulturalna przygotowana w ramach „Miesiąca Seniora”.  

Darmowy seans filmowy 16 października. skierowany był do młodszych wnuków, tych nieco starszych zapraszamy 23 października. Wejściówki na Gang Wiewióra 2 czekają na Państwa w kasie kina (budynek Krapkowickiego Domu Kultury).

We wtorek wnuki z dziadkami mogły udać się do Stumilowego Lasu. Pełen przygód poranek między innymi z Puchatkiem i Kłapouchym zaproponowała Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna.

Wspólne, międzypokoleniowe spotkania to nie tylko dobra zabawa i atrakcyjna forma spędzenia czasu dziadków z wnukami, ale przede wszystkim przyjemność.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).