• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Kampania informacyjna Powiatowego Lekarza Weterynarii

1.jpeg

Straż Miejska w Krapkowicach zwraca się do mieszkańców Gminy Krapkowice z prośbą mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowia publicznego o zwiększenie nadzoru nad swoimi psami. Prośba ta jest motywowana apelem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Krapkowicach o przeprowadzenie kampanii informacyjnej wśród mieszkańców mającej na celu wzmocnienie nadzoru nad czworonogami przez sprawującymi nad nimi opiekę. Powodem akcji są coraz liczniejsze pogryzienia na terenie Powiatu Krapkowickiego przez psy bezdomne lub biegające swobodnie bez opieki człowieka.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).