• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Drodzy mieszkańcy

Prosimy o rozważne korzystanie z miejsc, które powinny służyć wszystkim. Sprawa dotyczy terenu za Przedszkolem Publicznym Nr 8 oraz przychodnią „OMEGA” na Os. XXX-lecia w Krapkowicach. To jedno z trzech miejsc w Krapkowicach (obok lasku przy ul. Kilińskiego i Czakanu), które jest objęte szczególnym nadzorem. Ostatni wywóz nagromadzonych tam śmieci odbył się ponad tydzień temu, wielokrotnie montowane były także kosze, te niestety notorycznie są niszczone.

W poniedziałek 25 września pracownicy WiK Sp. z o.o. po raz kolejny interweniowali w sprawie. Teren został uporządkowany, a w miejscu plastikowych koszy ulicznych sukcesywnie dostawiane będą kosze betonowe tzw.  „wandaloodporne”. Odbyło się także spotkanie, na którym zapadła decyzja o konieczności stałego monitoringu przedmiotowego terenu oraz częstszych patroli Straży Miejskiej.

Liczymy na to, że działania te przyczynią się do poprawy estetyki tego miejsca.

Jednocześnie informujemy, że właściciele czworonogów zobowiązani są do sprzątania po swoich pupilach.

IMG_7740.jpeg

IMG_7746.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).