• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jubileusz WiK-u

Codziennie troszczą się o jakość życia i zdrowie społeczności lokalnej, pracownicy krapkowickich Wodociągów i Kanalizacji. Spółka w piątek obchodziła 25-lecie działalności połączone ze 100-leciem działania wodociągu w Krapkowicach.

W spotkaniu udział wzięli pracownicy WiK,  członkowie Rady Nadzorczej Spółki, burmistrzowie Andrzej Kasiura i Romuald Haraf, radni, pierwsi członkowie zarządu spółki  - Wojciech Najgebauer i Józef Borek oraz zaproszeni goście.

Prezes Zarządu Jerzy Delewicz przedstawił krótką prezentację ilustrowaną slajdami z historycznymi i współczesnymi zdjęciami dotyczącymi historii wodociągów w Krapkowicach oraz spółki WiK. Na koniec złożył podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które miały swój wkład w sprawne działanie wodociągów przez tak długi okres. Po prezentacji podziękowania wygłosił burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura i wręczył Prezesowi pamiątkowy dyplom z gratulacjami dla zarządu i pracowników spółki.

Jubileusz wodociągów fot. Adam Holinej.jpeg

fot. Adam Holinej

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).