• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Pociągiem dookoła Polski

53 godziny, w tym 20 godzin w pociągu spędzili uczestnicy wycieczki "Pociągiem dookoła Polski" zorganizowanej przez gminy: Krapkowice i Gogolin oraz stowarzyszenie Port Jachtowy Krapkowice. Wycieczka to rezultat współpracy zawiązanej przez samorządy. Gminy realizowały wspólny projekt w ramach "Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu". Dwudniowa wycieczka obfitowała w wiele atrakcji. Niemal 30 uczestników zwiedziło Katowice, Warszawę, Sopot, Gdańsk i Gdynię. W dwa dni pokonali 1500 kilometrów. Do Opola zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili w poniedziałek nad ranem.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).