• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji gmina Krapkowice chce wesprzeć proekologiczne idee i zachęcić kierowców do rezygnacji z użytkowania samochodów chociaż na kilka dni.

W ramach Europejskiego Tygodnia i Międzynarodowego Dnia Bez Samochodu, 22 września gmina Krapkowice i PKS Strzelce Opolskie zapraszają na darmowe przejazdy na trasie Krapkowice-Otmęt, Otmęt-Krapkowice, a 23 września na rajd rowerowy. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach przejadą około 25 km. Start w sobotę o godzinie 9:00 z Placu Benedyktyńskiego w Gogolinie, meta w Krapkowickim Porcie Jachtowym.  

Gmina Krapkowice zaprasza także na wycieczkę transportem zbiorowym. W 53 godziny prawie 1500 km przez całą Polskę. 23-25 września, wyjazd w sobotę o godz. 1.00 z Opola, przez Katowice (nocny spacer do Spodka)  do Warszawy (9 godzinny pobyt, zwiedzanie m.in. Starego Miasta, Łazienek, Stadionu Narodowego), przejazd do Gdańska, (krótki nocleg w Gdańsku, wschód słońca w Sopocie na molo o godz. 6.32, zwiedzanie Starego Miasta w Gdańsku oraz Skweru Kościuszki w Gdyni), przejazd do Poznania (nocny spacer po Rynku Starego Miasta), powrót do Opola przez Wrocław w poniedziałek rano o godz. 6.00.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.png

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).