• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

,,Narodowy Program Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2013-2020"

SAM_5654.jpeg

Straż Miejska w Krapkowicach bierze czynny udział w realizacji ,,Narodowego Programu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na lata 2013-2020”. Program ten zakłada ograniczenie  liczby ofiar śmiertelnych oraz ciężko rannych w wypadkach drogowych podczas wspólnych działań Policji wraz  z podmiotami poza policyjnymi w tym również straży miejskich. Działania te polegają na ujawnianiu wykroczeń w przypadkach niewłaściwego parkowania pojazdów w rejonie przejść dla pieszych, a także nieprawidłowego postępowania samych pieszych i rowerzystów. Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach dokonują ponadto zabezpieczeń przejść dla pieszych w ramach następujących akcji: ,,Powiatowy program działań Policji na rzecz bezpieczeństwa pieszych”, ,,Bezpieczna droga do szkoły” oraz ,, Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Odbyto także pogadanki w szkołach  w ramach akcji ,,Bezpieczne wakacje” gdzie strażnicy miejscy rozdali uczniom klas pierwszych edukacyjne malowanki.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).