• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W 53 godziny prawie 1500 km przez całą Polskę

Gmina Krapkowice zaprasza na wycieczkę transportem zbiorowym.

23-25 września, wyjazd w sobotę o godz. 1.00 z Opola, przez Katowice (nocny spacer do Spodka)  do Warszawy (9 godzinny pobyt, zwiedzanie m.in. Starego Miasta, Łazienek, Stadionu Narodowego), przejazd do Gdańska, (krótki nocleg w Gdańsku, wschód słońca w Sopocie na molo o godz. 6.32, zwiedzanie Starego Miasta w Gdańsku oraz Skweru Kościuszki w Gdyni), przejazd do Poznania (nocny spacer po Rynku Starego Miasta), powrót do Opola przez Wrocław w poniedziałek rano o godz. 6.00.

Wyjazd kierowany jest przede wszystkim do młodzieży mieszkającej lub uczącej się na terenie gmin Krapkowice i Gogolin. Serdecznie zapraszamy.

Koszt wycieczki 75 zł (w cenie bilet weekendowy PKP, bilet ZTM Warszawa, nocleg w akademiku).

Partnerzy projektu: Stowarzyszenie Port Jachtowy w Krapkowicach, Gmina Krapkowice, Gmina Gogolin, PKP Intercity S.A.

Zapisy: Sekretariat UMiG pani Marzena Ogrodnik, tel. 77 44 66 833. Liczba miejsc ograniczona do 15 osób z gminy Krapkowice oraz 15 osób z gminy Gogolin.

train-161015_1280.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).