• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nie kupuj, adoptuj

Husky, Szyszka, Stefan i Albin, są przyjazne i z utęsknieniem czekają na nowy dom. 

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o przyjaznych czworonogach proszone są o kontakt z gabinetem weterynaryjnym Andrzeja Skóry przy ulicy Kozielskiej 1 w Krapkowicach. Pieski można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00. Można także dzwonić pod numery telefonów 602 191 163, 77 466 19 84.

Zanim towarzyskie psiaki trafią do nowych właścicieli każdy z nich zostanie zaczipowany i wysterylizowany lub wykastrowany. Te koszty pokrywa gmina Krapkowice. Nowy właściciel będzie musiał zatroszczyć się jedynie o szczepienie. Psiaki do nowych domów trafiają za symboliczną złotówkę.  

Czteroletni husky.jpeg

Czteroletni husky.

Szyszka, dwuletnia suczka rasy mieszanej.jpeg

Szyszka, dwuletnia suczka rasy mieszanej.

Stefan, siedmioletni pies rasy mieszanej1.jpeg

Stefan, siedmioletni pies rasy mieszanej.

Albin, sześcioletni pies rasy mieszanej.jpeg

Albin, sześcioletni pies rasy mieszanej.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).