• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Budowa na finiszu

Piomar1_zdj. Piomar.jpeg

(fot. PIOMAR Sp. z o.o.)

12 000 m2, możliwość magazynowania około 20 000 palet i nowe miejsca pracy. Budowa Centrum Logistycznego w Rogowie Opolskim szybko posuwa się do przodu. Przypomnijmy inwestorem jest firma logistyczna PIOMAR Sp. z o.o. z Opola, która towary po polskich i zagranicznych drogach wozi już od 28 lat. Flota firmy to dziś ponad 100 zestawów.

Hala magazynowa zamknięta jest już w 90%, trwa montaż instalacji. Prace wykończeniowe trwają także w budynku biurowym, a utwardzanie placów manewrowych ukończone jest w ponad 50%. Planowane oddanie obiektu nastąpić ma już w październiku.

Nowy przedsiębiorca to dla gminy nowe miejsca pracy i wpływy z podatków. Ale ta inwestycja już przynosi korzyści. Do gminy zgłosili się kolejni potencjalni przedsiębiorcy, którzy chcą inwestować w strefie. Najtrudniej bowiem zagospodarować pierwszą działkę, bo to właśnie pierwszy przedsiębiorca działa jak lokomotywa, która napędza kolejne inwestycje na sąsiadujących terenach.

Piomar_zdj. Piomar.jpeg

(fot. PIOMAR Sp. z o.o.)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).