• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

IMG-20170805-WA0011.jpeg

Klub Sportowy PV Volley Krapkowice zorganizował 5 sierpnia IX Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Krapkowic. Tegoroczne wydarzenie odbyło się na nowych boiskach przy pływalni Delfin.

Rywalizacja trwała przez 10 godzin w trzech kategoriach. Łącznie wystartowało 28 par.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Turniej żeński wygrała para Magda Szczygielska – Angelika Grabeus pokonując Justynę Taboł i Darię Szelwach 21:9. Trzecie miejsce wywalczyła para Alicja Kowohl/Julia Gregarek pokonując Małgorzatę Jendrusch i Sarę Konieczną 21:15

Turniej męski zdominowali Paweł Rajski/Tomasz Płocki z Kędzierzyna-Koźla nie przegrywając ani jednego meczu. W meczu finałowym pokonali parę Kamil Żok/Rafał Gaweł 21:15; 21:17.

Na najniższym stopniu podium stanęli Krzysztof Gora i Michał Rosa wygrywając z parą Adam Gomoła/Paweł Puda 21:16; 21/18

Trzecia kategoria to turniej rodzinny. Organizatorzy do udziału już po praz drugi zachęcali siatkarki i siatkarzy ze swoimi rodzicami czy rodzeństwem.

Turniej rodzinny wygrała para Alicja Kowohl z tatą Adrianem w finale pokonując Amelię Mandziuk grającą ze swoim tatą Mariuszem 15:11

Na najniższym stopniu podium stanęła Justyna Zajonc ze swoim bratem Dawidem wygrywając z Oliwią Żuklińską i tatą Markiem 15:13

Nagrody i medale wręczał sekretarz gminy Krapkowice Harald Brol. Na turnieju jak zwykle panowała bardzo przyjazna atmosfera. Po 10 godzinach zmagań (od 10 do 20) wszyscy naprawdę wyczerpani ale szczęśliwi wrócili do domu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).