• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Grand Prix Opolszczyzny w Siatkówce Plażowej

1.jpeg

29 lipca na boiskach do siatkówki plażowej w Krapkowicach przy ul. Wrzosów odbyło się GRAND PRIX Opolszczyzny amatorów w siatkówce plażowej. Rywalizacja toczyła się w 3 kategoriach: mężczyźni, kobiety, miksty. Łącznie w siatkarskich zmaganiach wzięło udział blisko 60 zawodniczek i zawodników z Opolszczyzny i z województw ościennych.

Rywalizacja toczyła się na 4 boiskach, co jest rzadkością w naszym województwie. Poza Krapkowicami, jedynie Kędzierzyn-Koźle ma możliwość zorganizowania zawodów na podobnej liczbie boisk do siatkówki plażowej.

Zawody, które odbyły się pod honorowym patronatem burmistrza Krapkowic zorganizował Opolski Związek Piłki Siatkowej, współorganizatorem była Spółka z o.o. DELFIN.

Zarówno poziom organizacyjny, jak i sportowy był wysoki, o czym mogła przekonać się liczna grupa kibiców, która odwiedziła tereny rekreacyjno-sportowe przy ul. Wrzosów.

Prezentujemy najlepsze pary w poszczególnych kategoriach, którym nagrody wręczali: burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz Prezes Spółki DELFIN Dariusz Broj.

KOBIETY:

 1. SOBOLEWSKA PAULINA, REJNO JOANNA
 2. MOCZKO JOANNA, PFEJFER INES
 3. PACZKOWSKA MARTYNA, RUSIN ANGELIKA

MĘŻCZYŹNI:

 1. CIACH TOMASZ, SACHNIK GRACJAN
 2. STOGNIEW PIOTR, STOGNIEW MICHAŁ
 3. BĄK SZYMON, LUBER ARKADIUSZ

MIKSTY:

 1. REJNO JOANNA, LUBER ARKADIUSZ
 2. MOCZKO JOANNA, KNAPIAK ANDRZEJ
 3. BUCHANIEWICZ AGNIESZKA, KOSTERA KAZIMIERZ

Gratulujemy zwycięzcom!

Relacja z turnieju w TVP 3 Opole: http://opole.tvp.pl/33414439/30-lipca-2017

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).