• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Letnie Kino Plenerowe

Za nami koncerty zespołów „Andromeda Space Ritual” i „Pop Marlej” oraz seanse „Pani szuka pana” i „ Umrika”. Letnie Kino Plenerowe w Krapkowickim Domu Kultury na półmetku. Choć pogoda chciała pokrzyżować plany, to wydarzenia przeniesione zostały do sali widowiskowej.

Kolejny koncert i seans już 4 sierpnia. O 20:00 „Dance ma sens” Krapkowickiego Studia Piosenki, a o 21:15 seans filmu „Polandja”. 11 sierpnia zapraszamy wszystkich na koncert Klubu Wokalisty: Weronika Czech & Damian Szymański & goście oraz seans „U Pana Marsa bez zmian”.

Prognozy pogody są optymistyczne. Do zobaczenia w Parku Magnolia za Krapkowickim Domem Kultury. Wstęp wolny.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).