• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczyste zakończenie Letniego Obozu Języka Angielskiego

DSC_0408.jpeg

Nauka, integracja i rekreacja, czyli „Summer English Language Camp”. Od 9 do 22 lipca uczniowie z partnerskich gmin Krapkowice – Morawica – Zabierzów uczestniczyli w obozie językowym w Dobczycach. Zajęcia w języku angielskim prowadzili nauczyciele z zaprzyjaźnionego miasta Camas w USA.

Sprawdzone już w latach poprzednich formy nauki, umożliwiły bezpośredni kontakt z „native speaker’ami”, którzy w sposób naturalny zachęcali do komunikacji w języku angielskim i dbali o rozwój praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Obóz to jednak nie tylko nauka. Uczestnicy zwiedzili także Kraków, lokalny zamek w Dobczycach, a noc spędzili w Kopalni Soli BOCHNIA. Młodzież czas wolny wykorzystywała bardzo aktywnie. Do ich dyspozycji  były: basen, bilard, trambambula czy tenis stołowy. Nie zabrakło także zajęć tanecznych, muzycznych i wokalnych. Efekty dwutygodniowej pracy zaprezentowano podczas ceremonii zakończenia obozu, która odbyła się 21 lipca
w Dobczycach.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele partnerskich samorządów: Marian Buras – burmistrz miasta i gminy Morawica oraz Bartosz Barański sekretarz gminy Zabierzów w zastępstwie wójta Elżbiety Burtan. Gminę Krapkowice reprezentował Andrzej Kasiura burmistrz Krapkowic, który pogratulował uczniom talentów językowych i tanecznych. Nauczycielom z Camas, kierownikowi obozu  oraz wychowawcom grup wręczył podziękowania za zaangażowanie i twórczy wkład w realizację Summer English Language Camp.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).