• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rodzinny Turniej Szachowy

Rodzinna atmosfera i sportowe emocje. W sobotę w filii Krapkowickiego Domu Kultury w Otmęcie rozegrano Rodzinny Turniej Szachowy. - Czas Ci leci, naciśnij zegar, - oo dzięki to tylko fragmenty przyciszonych rozmów między zawodnikami, bo świetna zabawa nie wykluczała zdrowej rywalizacji.

W turnieju udział wzięli zawodnicy z Leśnicy, Rożniątowa, Zdzieszowic, Opola, Rozwadzy i oczywiście z Krapkowic.

Oprócz właściwego turnieju szachową potyczkę rozegrali także „Arcymistrzowie”, czyli rodzinne pary składające się z doświadczonego zawodnika i pociechy, która w szachach stawia pierwsze kroki.

Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Twórców i Artystów Pasja. Szachowe potyczki rozegrane zostały w ramach projektu „Czas rodziny” uzyskanego ze Stowarzyszenia Kraina św. Anny (program Działaj Lokalnie 2017), a współorganizatorem jest Krapkowicki Dom Kultury.

Zwycięzcy Otwartego Rodzinnego Turnieju Szachowego:

Dzieci do lat 12:
I miejsce Dagmara Niewiadomska
II miejsce Aniela Niewiadomska

Młodzież do lat 18:
I miejsce Adam Gomoła
II miejsce Jakub Gomoła
III miejsce Iwona Niewiadomska

Dorośli:
I miejsce Karolina Karleszko
I miejsce Piotr Karleszko
II miejsce Leonard Kabelski
III miejsce Karol Szydło

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).