• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Boiska do siatkówki

boiska do siatkówki_1.jpeg

Ledwo co oddano je do użytku, a już o wolne miejsce na rozegranie seta łatwo nie jest. Mowa o czterech boiskach do siatkówki plażowej zlokalizowanych przy Pływalni Delfin. Z profesjonalnie przygotowanych boisk (od 10:00 do 21:00 nie trzeba zabierać ze sobą nawet piłki) korzystać można od świtu do zmroku. Prawdziwy test boiska przejdą już 29 i 30 lipca. Wtedy rozegrane zostanie na nich Grand Prix Opolszczyzny w Siatkówce Plażowej. O tytuły najlepszych zawodnicy zmierzą się w trzech kategoriach: mężczyźni, kobiety i pary mieszane. Organizatorem Grand Prix jest Okręgowy Związek Piłki Siatkowej, współorganizatorem Delfin Sp. z o.o.

boiska do siatkówki.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).