• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wojewódzkie Święto Policji w Krapkowicach

19 lipca w Krapkowicach odbędą się główne uroczystości związane z wojewódzkimi obchodami Święta Policji, które w tym roku patronatem honorowym objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak. Policjanci odbiorą medale i odznaczenia, a także akty mianowania na kolejne stopnie służbowe. Na koniec odbędzie się występ w wykonaniu orkiestry policyjnej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Główne obchody Święta Policji na Opolszczyźnie rozpoczną się o godzinie 11.00 mszą świętą w krapkowickim kościele p.w. św. Mikołaja. Później nastąpi przemarsz ulicami miasta na rynek w Krapkowicach. Tam odbędzie się uroczysty apel.

W obchodach uczestniczyć będą: Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach, parlamentarzyści ziemi opolskiej, Wojewoda Opolski, Marszałek Województwa Opolskiego, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, wymiaru sprawiedliwości, duchowieństwa, przedstawiciele instytucji, firm, organizacji społecznych oraz mieszkańcy Opolszczyzny.

Policja plakat.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).