• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Festyn rodzinny w Żużeli

18 czerwca w Żużeli odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego. W spotkaniu uczestniczyła Jolanta Myśluk naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury UMiG w Krapkowicach oraz Joanna Kucharska dyrektor Przedszkola Publicznego w Żywocicach.

Rodzice przygotowali w tym dniu niespodziankę dla swoich pociech – przedstawienie muzyczne, w którym pojawiły się postacie z bajek i zaprosiły najmłodszych do wspólnych zabaw i piosenek. Wychowankowie przedszkola wystąpili z programem artystycznym przygotowanym przez Marię Dziekan wychowawczynię grupy. Rodzinne świętowanie udało się, pogoda i humory dopisywały. Nie zabrakło słodkich upominków i atrakcji  związanych z Kołem Fortuny.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).