• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Cukiernia Magosz nagrodzona

I miejsce i Tytuł mistrza AgroLigi 2017 dla Cukierni Magosz. Rodzinna firma z Krapkowic zwyciężyła w kategorii Firma przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych. Nagrody za słodką produkcję państwo Magoszowie odebrali w niedzielę w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. Zwycięzcom gratulacje złożył między innymi zastępca burmistrza Krapkowic, Andrzej Brzezina.

Krapkowickie przedsiębiorstwo powstało w 1994 roku. Produkcja towarowa w 2016 roku wynosiła: 30 ton ciast, 8 ton kołacza śląskiego, 2,5 tony tortów piętrowych, 2,5 tony lodów tradycyjnych, 600 kg deserów lodowych i 500 kg Candy bar.

Firma jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Do państwa Magoszów trafiły już: Srebrna i Złota odznaka Rzemiosła, Opolska Marka, tytuł Najlepszej Cukierni w 2015 roku, certyfikat Chronione Oznaczenie Geograficzne Kołacz Śląski oraz certyfikat i wyróżnienie Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych w Warszawie.

Państwu Magoszom składamy serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania, by przyznany tytuł był inspiracją do realizacji kolejnych planów, a podejmowane działania były źródłem satysfakcji.

26.06.2017 magosz AgroLiga.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).