• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Akcja ,,Bezpieczne Wakacje"

SAM_5498.jpeg

Dnia 22.06.2017 r.  Straż Miejska w Krapkowicach przeprowadziła w klasach pierwszych i drugich Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Specjalnej, Zespołu Szkół Sportowych nr 1 oraz w Zespole Szkolno- Przedszkolnym spotkania profilaktyczno-edukacyjne z dziećmi w ramach akcji ,,Bezpieczne wakacje”. Funkcjonariusze przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Uczniowie otrzymali od strażników miejskich książeczki  ,,Straż Miejska Dzieciom” zakupione ze środków Gminy Krapkowice.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).