• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Akcja ,,Bezpieczne Wakacje"

SAM_5498.jpeg

Dnia 22.06.2017 r.  Straż Miejska w Krapkowicach przeprowadziła w klasach pierwszych i drugich Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Specjalnej, Zespołu Szkół Sportowych nr 1 oraz w Zespole Szkolno- Przedszkolnym spotkania profilaktyczno-edukacyjne z dziećmi w ramach akcji ,,Bezpieczne wakacje”. Funkcjonariusze przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Uczniowie otrzymali od strażników miejskich książeczki  ,,Straż Miejska Dzieciom” zakupione ze środków Gminy Krapkowice.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).