• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

80 lat szkoły w Steblowie

Akademia jubileuszowa, przemówienia, gratulacje. W czwartek, 22 czerwca Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Steblowie świętowała swój jubileusz – 80 lat istnienia.

„Nasza szkoła wytworzyła tradycję, swój klimat. Nigdy nie była tylko instytucją, ale zwartą społecznością” tak podczas uroczystości mówiła dyrektorka Beata Friedla. W sentymentalną podróż od lat 40. do czasów współczesnych zgromadzonych gości zabrali uczniowie, którzy w humorystyczny sposób przedstawili najbardziej charakterystyczne zachowania ze szkolnych ław. 

Dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom i uczniom serdeczne gratulacje oraz wyrazy najwyższego uznania złożył między innymi burmistrz Andrzej Kasiura.

Społeczności szkolnej życzymy kolejnych lat obfitujących w dalszy rozwój i sukcesy. By jubileusz był inspiracją do realizacji najśmielszych planów, a podejmowane działania były źródłem satysfakcji.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).